QSW-M1204-4C
- QNAP QSW-M1204-4C
| Max. Power Consumption | 70W |
| Input Power Type | AC |
| Input Voltage Range | 100 ‒ 240VAC, 50/60Hz |
| Fan | System: 4 x 4 cm (12V) |